KONST / Litografier / Färglitografi 14156185
nr 1415 6185
André Brasilier
(f. 1929), Frankrike
Signerad, numrerad 72/100. Färglitografi, bildmått: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 73x54cm
André Brasilier, fransk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:55:53
30/8 13:06:05
500 kr
30/8 20:49:10